Logo Pracuj.pl

Starszy Analityk ds. Sprzedaży

Symfonia Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz w obszarze sprzedaży i marketingu
  • wyciąganie wniosków z przeprowadzonych analiz i formułowanie rekomendacji
  • przygotowanie oraz raportowanie miar weryfikujących skuteczność procesów sprzedażowych
  • optymalizacja na podstawie analiz skuteczności zespołów sprzedażowych, efektywności akcji
  • optymalizacja działań lead management na podstawie wykonanych raportów i analiz
  • analiza potencjałów baz danych oraz rekomendacja profili klientów dla określonych akcji sprzedażowych
  • pozyskiwanie danych bezpośrednio z systemów źródłowych oraz z hurtowni danych
  • bliska współpraca z klientem wewnętrznym (Dział Marketingu, Managerowie Sprzedaży, Dział Finansowy)
  • Identyfikacja i wdrażanie najlepszych praktyk biznesowych
  • samodzielna realizacja innych zadań analitycznych - predykcja wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • 5+ lat doświadczenie w sporządzaniu analiz sprzedażowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność biznesowej interpretacji danych
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem wewnętrznym
  • kreatywne myślenie, inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań
  • samodzielność w realizacji zadań
  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • znajomość pakietu Ms Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie analizy badań klienckich
  • mile widziane doświadczenie w raportowaniu z wykorzystaniem narzędzi klasy Business Intelligence
  • mile widziana znajomość SQL i baz danych

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się spółce z branży oprogramowania dla MŚP (Grupa Symfonia)
  • umowę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiągnięć
  • pracę zdalną z opcją korzystania z nowoczesnego biura
  • program rozwoju kompetencji
  • możliwość rozwoju wewnętrznego w ramach spółek z Grupy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

wywiad wstępny

2

spotkanie z Managerem (Teams lub biuro)

Starszy Analityk ds. Sprzedaży, łódzkie