Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej OZE

Polenergia FotowoltaikaO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż instalacji PV i produktów dodatkowych
  • Samodzielne pozyskiwanie Klientów
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i praca na poleceniach
  • Sprzedaż jedynej oferty na rynku ze stałą ceną za energię przez 8 lat

Nasze wymagania

  • Apetyt na wysokie zarobki
  • Pełne zaangażowanie w sprzedaż produktów firmy
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Gotowość do podjęcia współpracy na zasadach B2B

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Wysoki system prowizyjny
  • Profesjonalne szkolenia z produktu i sprzedaży
  • Innowacyjny system zarządzania sprzedażą CRM
  • Wsparcie doświadczonego Managera na każdym etapie
  • Wsparcie dedykowanych zespołów, abyś skupiał się na własnych celach
  • Możliwość rozwoju w największej, prywatnej grupie energetycznej w Polsce
  • Sprawdzony model biznesowy, który zapewni Ci szybki start
  • Najnowszą technologię i unikalny produkt
  • Możliwość budowy własnej grupy sprzedażowej z naszą pomocą

Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej OZE, mazowieckie