Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Cartrack Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług z zakresu zarządzania flotą oraz optymalizacji procesów biznesowych;
  • Bieżąca obsługa Klientów;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy;
  • Reprezentowanie marki Cartrack na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w obszarze aktywnego pozyskiwania Klientów Biznesowych;
  • Masz doświadczenie w sprzedaży i budowaniu trwałych relacji biznesowych
  • Lubisz sprzedaż, motywują Cię wyzwania i jesteś nastawiony na realizację celu;
  • Znasz lokalny rynek, lub przez lata zdobywałeś kontakty handlowe;
  • Masz swój indywidualny sposób prowadzenia rozmów;
  • Chcesz wspierać biznes Klienta poprzez sprzedaż nowoczesnego oprogramowania;
  • Chcesz być postrzegany jako partner biznesowy, a nie zwykły sprzedawca.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla flot i pojazdów osobowych (CFM, leasing, karty paliwowe, telematyka, oprogramowanie).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Motywujący system prowizyjny;
  • Kompleksowe stanowisko - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Szeroki wachlarz szkoleń - szkolenia produktowe, sprzedażowe;
  • Integracje - wyjazdy integracyjne;
  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Cartrack Polska Sp. z o.o.

Cartrack Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Cartrack Holding, globalnego dostawcy usług telemetrycznych do pojazdów. Jesteśmy firmą technologiczną świadczącą usługi SaaS w oparciu o urządzenia oraz oprogramowanie własnej produkcji.

Globalnie obsługujemy ponad milion pojazdów w 24 krajach.

W Polsce, jako najczęściej wybierany dostawca usług telemetrycznych, Cartrack obecny jest od ponad 10 lat, każdego dnia wspierając operacyjnie, analitycznie i technologicznie przedsiębiorców i ich floty.

Naszym celem na rok 2023 jest powiększenie naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu w obszarach: sprzedaży, obsługi klienta, backoffice, logistyki i serwisu.

Specjalista ds. Sprzedaży B2B, pomorskie