Logo Pracuj.pl

Serwisant Pomp Ciepła

Polenergia FotowoltaikaO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie pomp ciepła
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń, przeglądów okresowych i kontrola techniczna pomp ciepła
  • Dokonywanie napraw pomp ciepła oraz komponentów hydraulicznych i elektrycznych
  • Prowadzenie instruktaży dla użytkowników oraz instalatorów pomp ciepła
  • Udział w szkoleniach dotyczących produktów OZE
  • Monitorowanie stanu części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz narzędzi będących na wyposażeniu
  • Prowadzenie ewidencji wizyt, analizy jakościowej i ilościowej, przekazywanie wniosków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, wod-kan, automatyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata (urządzenia HVAC, z naciskiem na pompy ciepła)
  • Uprawnienia SEP G1 D, E, F-Gaz
  • Akredytacja przynajmniej jednego z producentów pomp ciepła lub chęć jej zdobycia
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • Umiejętność czytania i analizowania wykresów, rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole oraz z klientem
  • Wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń HVAC&R
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Szkolenia oraz zdobywanie certyfikacji/uprawnień
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Zniżkę na usługi firmowe

Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Serwisant Pomp Ciepła, zachodniopomorskie