Logo Pracuj.pl

Operator koparki gąsiennicowej

KRUSZYWA KRĄPIEWO sp. z o.o.O firmie

  • Krąpiewo (pow. bydgoski)
    Krąpiewo (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Operator koparki gąsienicowej w kopalni piasku Krąpiewo I.
  • Załadunek piasku.
  • Praca na koparce gąsienicowej Liebherr 914B HDSL, masa 24,7t.
  • Prace eksploatacyjne, porządkowe.
  • Dbanie o sprzęt.
  • Wykonywanie drobnych napraw koparki, zadania eksploatacyjne - smarowanie, uzupełnianie płynów, olejów, tankowanie.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej kl. I lub III,
  • badania lekarskie (możliwość wykonania na koszt firmy),
  • szkolenie BHP (możliwość wykonania w firmie).

O nas

Kruszywa Krąpiewo Sp. z o.o. - Kopalnia KRĄPIEWO I

Operator koparki gąsiennicowej, Krąpiewo (pow. bydgoski)