Logo Pracuj.pl

Marketing Specialist

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych mających na celu budowanie świadomości marki
  • planowanie i realizacja kampanii generujących leady sprzedażowe
  • wprowadzenie produktu na nowy rynek/ branże
  • dbanie o obecność w social media (Facebook, YouTube, Instagram, itp.)
  • prowadzenie działań z zakresu content i inbound marketingu
  • realizacja kampanii e-mail marketingowych
  • przygotowanie i organizacja eventów branżowych
  • współpraca z portalami branżowymi
  • testowanie, monitorowanie i optymalizacja prowadzonych działań
  • planowanie długoterminowych działań marketingowych
  • monitorowanie i aktualizowanie strony internetowej naszej firmy
  • raportowanie osiąganych wyników
  • udział w innych aktywnościach marketingowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w marketingu internetowym (mile widziane B2B)
  • dobrej znajomości narzędzi takich jak np. Facebook Business Manager, Google Analytics, Landingi.com, Mailchimp, Iterable
  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych, budujących świadomość marki oraz generujących leady sprzedażowe
  • umiejętności tworzenia i wdrażania udanych kampanii e-mail marketingowych
  • doświadczenia w prowadzeniu kanałów social media
  • doświadczenia w organizacji eventów branżowych
  • doświadczenia w tworzeniu tekstów marketingowych, tzw. “lekkie pióro”
  • zorientowania na wyniki i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań
  • kreatywności i umiejętność wdrażania nieszablonowych, odważnych pomysłów
  • zaangażowania i inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane

  • doświadczenie we wprowadzaniu produktu na nowe rynki
  • łatwość w występowaniu przed kamerą
  • doświadczenie we współpracy z influencerami
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)
  • pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zajęcia z języka angielskiego

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Marketing Specialist, małopolskie