Logo Pracuj.pl

Magazynier - Kierowca

GRUPA BMB PSAO firmie

  • Poniszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    magazyn Poniszowice oraz rozwożenie towaru - cała Polska (trasy określone przez kierownika logistyki)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

GRUPA BMB PSA

Towarowa 2

Poniszowice (pow. gliwicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sklepów w Polsce (w tym rozładunek dostaw)
  • odbieranie zwrotów i reklamacji
  • przyjęcie, rozładunek dostaw przychodzących oraz załadunek dostaw wychodzących
  • kompletacja zamówień

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzyste warunki współpracy i świetną atmosferę prac
  • bieżące wsparcie ze strony biura i działu logistyki
  • samochód wraz z niezbędnymi narzędziami

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jako firma branży motoryzacyjnej prężnie rozwijająca się na rynku polskim jak również zagranicznym poszukujemy pracowników magazynu pojazdowego.

Grupa BMB jest dystrybutorem takich marek jak: Barton Motors, Moretti Parts, Hisun, Voge, Origine, Just1 oraz KOVIX.

Magazynier - Kierowca, Towarowa 2, Poniszowice (pow. gliwicki)