Logo Pracuj.pl

Konsultantka/Konsultant w Zespole Corporate Finance

Grant ThorntonO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Pracując jako konsultant(ka) będziesz realizował(a) projekty, m.in. z zakresu modelowania finansowego, wyceny spółek, biznesplanów, doradztwa finansowego. Jako członek multidyscyplinarnego zespołu możesz liczyć na ciekawe projekty (np. wspieranie procesów M&A, reorganizacje grup kapitałowych czy pozyskanie finansowania) dla podmiotów z różnych branż gospodarki.

Zadania, z jakimi się spotkasz:

• analizy danych finansowych i rynkowych,

• przeprowadzanie wycen spółek,

• przygotowywanie prognoz i modeli finansowych

• przygotowanie raportów i prezentacji dla klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansowo-ekonomicznym
  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze wycen, konsultingu, due diligence finansowego lub audytu
  • umiejętności analityczne, dokładność i zaangażowanie
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza MS Excel oraz Power Point)
  • rozwinięte zdolności interpersonalne (otwartość, komunikatywność)
  • Nie masz doświadczenie w tym obszarze ale interesują Cię wyceny lub modelowanie finansowe? Odezwij się do nas – spróbujemy znaleźć coś również dla Ciebie!

Mile widziane

  • znajomość narzędzi służących Business Intelligence (np. Power BI)

To oferujemy

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w ponad 800 osobowym zespole oraz z klientami z różnych branż oraz sektorów
  • jasno określona ścieżka kariery
  • odpowiedzialna i ciekawa praca w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z klientami zagranicznymi i polskimi
  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy)
  • możliwość pracy zdalnej
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, dostęp do platformy szkoleniowej
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkurach (np. #aGTywni, Pracownik Roku, CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Rozwój jak w najlepszych firmach, atmosfera jak nigdzie!

Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem? To nasza specjalność. Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów.

Przywiązujesz duże znaczenie do atmosfery pracy? To nasz znak rozpoznawczy. Do zespołu dobieramy osoby, którzy doceniają życzliwość, koleżeńskość, a szacunek i współpraca to dla nich podstawowe wartości. Szybko odnajdziesz tutaj swoje miejsce!

Chętnie opowiemy więcej, a co ważniejsze chętnie dowiemy się więcej o Tobie, bo w GT nie jesteś wyłącznie Księgową, Kadrową, Doradcą czy Audytorem, dla nas jesteś przede wszystkim Kasią, Anią, Grzegorzem i Jankiem. Jesteś sobą.

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Konsultantka/Konsultant w Zespole Corporate Finance, lubelskie