Logo Pracuj.pl

Kierownik robót drogowych

Firma Budowlana BrukmanO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie, kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z przepisami BHP,
  • wykonywanie inwestycji w oparciu o dokumentację techniczną,
  • przestrzeganie obowiązującej technologii robót,
  • utrzymywanie ładu, porządku i dyscypliny na prowadzonych budowach,
  • wykonywanie przedmiarów, obmiarów robót na terenie budowy (opracowanie dokumentacji),
  • koordynacja zaopatrzenia na daną budowę,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • rozliczanie podwykonawców

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej
  • doświadczenia w prowadzeniu robót
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

Firma Budowlana Brukman

Firma Budowlana BRUKMAN działa na rynku od 1997 roku. Nasza działalność skupiona jest wokół prowadzenia szeroko pojętych usług drogowo – brukarsko – kanalizacyjnych. W naszej ofercie znajduje się usługowa obsługa inwestycji budowlanych na zasadzie generalnego wykonawcy lub podwykonawcy. Świadczymy usługi łączące ze sobą nowoczesne technologie, ciekawe i nowatorskie rozwiązania, które w efekcie tworzą wysokiej jakości efekt końcowy wykonywanych prac.

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kierownik robót drogowych, śląskie