Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca na poziomie negocjacji centralnych z sieciami międzynarodowymi i/lub polskimi centralami sieci handlowych [warunek konieczny]
  • Udział w opracowaniu i tworzeniu strategii, planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie z nimi długofalowych relacji.
  • Negocjowanie warunków współpracy z Kontrahentami,
  • Współodpowiedzialność za rozwój Firmy we wskazanych kanałach dystrybucji.
  • Współpraca z innymi działami Firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 – letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika ds. Kluczowych Klientów w branży FMCG [warunek konieczny]
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów świeżych (będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz koordynacyjnych w pracy nad kilkoma projektami.
  • Wysokich zdolności interpersonalnych.
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych.
  • Znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodne prowadzenie negocjacji (będzie dodatkowym atutem)
  • Kreatywności i silnej motywacji do pracy, orientacji na sukces.
  • Wykształcenie wyższe (będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z systemem premiowym
  • Praca w siedzibie firmy w Katowicach
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (stałe + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym między innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku

ZGŁOSZENIA (CV, referencje, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy nadsyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Wiodący importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w Centrali w Katowicach na stanowisku: ASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACYJNYCH - RECEPCJONISTKA.

Kierownik ds. Kluczowych Klientów, śląskie