Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne

Roos Spedition Sp.z.o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE
  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 i 4/2, 5/2
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E
  • aktualna karta kierowcy
  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy)
  • ADR (podstawowy i cysterny)
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty)
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

To oferujemy

  • W systemach: 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne podstawa: 4800 zł brutto + wynagrodzenie zagraniczne, co daje łącznie:
  • Za 22 dni pracy ( 3/1 ) - 11.160 zł Brutto - około 9.250 zł Netto
  • Za 29 dni pracy ( 4/1 ) - 14.560 zł Brutto – około 12.250 zł Netto
  • Za 36 dni pracy ( 5/1 ) - 18.010 zł Brutto – około 14.950 zł Netto
  • Za 43 dni pracy ( 6/2 ) - 22.800 zł Brutto - około 18.900 zł Netto
  • W każdym z w/wymienionych systemów możliwość wypracowania premii kwartalnej
  • Dodatkowo do wypłaty dodatek stażowy od: 100 do 500 zł
  • Obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 490 tys. zł)
  • Odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych / wcześniejsza emerytura
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK
  • Darmowy parking na samochody osobowe w Gliwicach
  • Składki ZUS i US zgodnie z pakietem mobilności
  • Bezpłatny transport do miejsca podjęcia pracy
  • Finansujemy wyrobienie Karty Pobytu i pomagamy w załatwieniu formalności

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Ciepły posiłek w dniu wyjazdu do pracy

Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 24 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl

Roos Spedition Sp.z.o.o.

Roos Spedition to firma działająca w branży TSL. Naszą siłą jest bogate doświadczenie w branży, zespół wyszkolonych fachowców, w 100% angażujących się w realizację zleceń oraz nowoczesna flota, którą stale rozbudowujemy.

Szczególną wagę przykładamy do stworzenia kadry fachowców na stałe związanych z firmą, dlatego dbamy o bezpieczeństwo pracy.

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne, zachodniopomorskie