Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E

H. Z. Transport Poland Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem
  • nadzór nad powierzonym ładunkiem
  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia
  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur
  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w transporcie C+E, pozwalającego na samodzielne wykonywanie tras międzynarodowych i/lub krajowych.
  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • karta kierowcy

Mile widziane

  • doświadczenie w transporcie artykułów chłodniczych, kwiatów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • praca ciągnikami siodłowymi DAF lub Volvo z dużymi kabinami,
  • nowa flota, automatyczne skrzynie biegów, klimatyzacja postojowa, mikrofalówka oraz inne udogodnienia dla kierowcy
  • naczepy chłodnie
  • możliwość elastycznego dopasowania systemu pracy: systemy 3/2, 4/2, 2/2, 2/1, itp. (do uzgodnienia)
  • możliwość pracy w pojedynczej lub podwójnej obsadzie (do uzgodnienia)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system motywacyjny
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • szkolenie wstępne zorganizowane w naszej siedzibie w Kamienicy Polskiej k/Częstochowy
  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Kierowca C+E, pomorskie