Logo Pracuj.pl

Java Developer - automatyzacja procesów

ING Bank Śląski S.A.O firmie

8 400–22 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 8+

  • Java EE

  • REST

  • REST API

  • SQL

  • Oracle

  • Kafka

O projekcie

Do projektu budowy systemu spełniającego rolę repozytorium dokumentacji elektronicznej w banku oraz silnika procesowego dla pracowników szukamy doświadczonych Java Developerów. Jednym z głównych wyzwań w projekcie jest przetwarzanie dużych ilości danych. Znaczna część funkcji w aplikacji opiera się o komunikację z innymi systemami w banku, zarówno synchroniczną, jak i asynchroniczną. System jest rozbity na kilkadziesiąt mniejszych modułów oraz serwisów instalowanych automatycznie za pomocą narzędzi CI/CD. Obecnie rozpoczynamy proces migracji komponentów systemu na rozwiązanie chmurowe. Gwarantujemy pracę w dynamicznym środowisku, z możliwością wpływania na kształt budowanych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • development modyfikacji w systemie po stronie backend’owej oraz frontend’owej
  • współpraca z analitykami oraz testerami podczas tworzenia zmian
  • współuczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań dotyczących komponentów infrastruktury IT
  • obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (środowiska produkcyjne, testowe)
  • analiza sytuacji awaryjnych, błędów systemowych - uczestnictwo w procesie wyprowadzania błędów i awarii

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Javy 8+, Javy EE, frameworka Spring Framework (Spring Boot) oraz Maven
  • znajomość REST oraz doświadczenie w tworzeniu REST API
  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych (Oracle) oraz systemów kolejkowych/eventowych (Kafka)
  • znajomość i solidne zrozumienie koncepcji programowania obiektowego (OOP)
  • znajomość zagadnień związanych z dobrymi praktykami dotyczącymi projektowania aplikacji (np. clean code, DDD) oraz ich implementacji (np. TDD, BDD)

Mile widziane

  • znajomość frameworka JSF (PrimeFaces)
  • doświadczenie z systemami typu BPM (Business Process Management)
  • znajomość Ansible, doświadczenie z pracą z chmurą publiczną (Azure, GCP, AWS) bądź prywatną (Kuberentes, Openshift)
  • znajomość architektury mikroserwisowej oraz systemów sterowanych zdarzeniami (event driven)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Lokalizacja:

  • Katowice (praca hybrydowa, stacjonarna, zdalna), Warszawa (praca hybrydowa, stacjonarna, zdalna), cała Polska (100% zdalnie)

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: KK_0113755

Java Developer - automatyzacja procesów, warmińsko-mazurskie