Logo Pracuj.pl

Eksport Manager

Tarczyński S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kształtowanie rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych
  • prowadzenie projektów nowych wdrożeń produktowych na rynki zagraniczne
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • analiza konkurencji i przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • inicjowanie nawiązywania nowych kontaktów handlowych
  • budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z klientami
  • raportowanie statusu własnych projektów i uczestniczenie w spotkaniach statusowych
  • udział w targach międzynarodowych

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w trakcie okresu wdrożenia, po zakończonym wdrożeniu praca hybrydowa: 2 dni HO, 3 dni stacjonarnie w Ujeźdźcu Małym pod Wrocławiem
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży spożywczej
  • znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • pożądane doświadczenie we współpracy z europejskimi sieciami handlowymi
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • doświadczenia w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów
  • umiejętności strategicznego myślenia i długookresowego planowania
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej, będącej liderem rynku w swojej kategorii
  • możliwość zakwaterowania w służbowym mieszkaniu
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon
  • bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
  • karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • bony i bogate paczki świąteczne
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
  • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Eksport Manager, śląskie