Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. analiz i raportowania w Pionie Prawnym

EOS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Managerami pozostałych działów Pionu Prawnego w budowaniu raportów oraz analiz danych wizualizujących procesy w sposób powtarzalny
  • Budowa, optymalizacja, aktualizacja MIS Pionu Prawnego
  • Modelowanie prognoz działań operacyjnych i wyników finansowych w Pionie Prawnym,
  • Komunikacja z użytkownikami biznesowymi i analitykami wewnętrznymi w celu rewizji obecnych raportów i analiz
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi użytkownikami pracującymi bezpośrednio na bazie danych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przygotowywanych raportów
  • Zarządzanie systemem raportowym Pionu Prawnego
  • Identyfikacja błędnie działających procedur systemowych poprzez przygotowane raporty

Nasze wymagania

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu narzędzi raportowych
  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególności excel w stopniu zaawansowanym
  • Zaawansowana znajomość użytkowego SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz logicznego wyciągania wniosków z prezentowanych danych
  • Umiejętność wizualnego przedstawiania danych
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2

Mile widziane

  • doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

EOS Poland Sp. z o.o.

EOS Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Ekspert ds. analiz i raportowania w Pionie Prawnym, warmińsko-mazurskie