Logo Pracuj.pl

Delivery Manager

ANGRY NERDSO firmie

15 000–23 520
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps

  • Jira

  • Trello

O projekcie

Co robiliście w 2015 roku? Bo u nas w Angry Nerds dopiero zaczynaliśmy pierwsze projekty Web, Mobile, Cloud, IoT czy Augmented Reality.

Od tego czasu mocno się rozwinęliśmy. W 2021 zrealizowaliśmy 114 projektów - nie chcemy na tym poprzestać, dlatego ciągle powiększamy nasze zespoły. Tworzyliśmy już projekty dla branż takich jak: motoryzacja, ochrona zdrowia, edukacja, e-commerce. Z nowymi osobami chcemy działać długofalowo, dlatego nie rekrutujemy pod jeden, konkretny projekt.

Technologie, w których realizujemy projekty to m.in.: .NET Core 3.1 i .NET 5, PHP 7, JavaScript, Angular 2+ i React, Kotlin, Swift, React Native, Microsoft Azure, Docker, Kubernetes.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów i zespołów pracujących w modelu nearshore/offshore team delivery,
  • Zarządzanie projektami w modelu fixed price oraz time & material,
  • Współpraca z klientami z Europy, USA oraz Kanady,
  • Koordynowanie działań pomiędzy klientami a poszczególnymi zespołami oraz Project Managerami,
  • Wspieranie Project Managerów w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
  • Odpowiadanie za tworzenie kanałów komunikacji z klientem i zespołem oraz usprawnianie istniejących procesów pomiędzy Angry Nerds a klientem,
  • Zarządzanie ryzykiem oraz procesem komunikacji,
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. zarząd firmy, sales, finance oraz HR.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli Delivery Managera lub na pozycji pokrewnej tj. Project Managera, Key Account Managera,
  • Doświadczenie w pracy w branży IT, w szczególności w obszarze tworzenia i rozwoju oprogramowania,
  • Współpraca z klientami z zagranicy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem),
  • Korzystanie w codziennej z pracy z narzędzi typu Azure DevOps, Jira, Trello lub podobnych,
  • Umiejętność zarządzania zadaniami, czasem oraz zespołem,
  • Biznesowe nastawienie na klienta oraz umiejętność budowania przyjaznych relacji,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz kultura osobista,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w trybie zdalnym.

Mile widziane

  • Posiadasz certyfikat: PMI, Scrum Master lub inny potwierdzający wiedzę z zakresu zarządzania projektami.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

To oferujemy

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej (także po pandemii!),
  • Elastyczne godziny (core godzinowy 10:00 - 15:00),
  • Wybór formy współpracy (Umowa o Pracę, B2B, Umowa Zlecenie),
  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,
  • Roczny budżet szkoleniowy,
  • Pakiet sportowy, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),
  • Budżet integracyjny,
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów 😁

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z działem HR: ok. 40 min

2

Weryfikacja techniczna w formie videocall'a: ok. 1.5h

3

Decyzja i feedback z przebiegu rekrutacji

Jesteśmy Angry Nerds - software house z Wrocławia. Od 2015 roku tworzymy customowe rozwiązania z obszarów Web, Mobile, Cloud, Internet of Things i Augmented Reality dla klientów z całego świata.

Delivery Manager, warmińsko-mazurskie