Logo Pracuj.pl

Business Development Manager

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w obszarze frachtu morskiego lub lotniczego? Posiadasz już doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz biegle posługujesz się językiem angielskim?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi "tak", zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem i weź udział we wspaniałej przygodzie związanej z rozwojem nowego biznesu. Dla naszego klienta, który jest globalnym operatorem logistycznym, poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera.

Daj sobie szansę, aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowego biznesu na terenie całego kraju w zakresie usług frachtu lotniczego i morskiego, w tym budowanie zespołu i zwiększanie jego produktywności
  • Ścisła współpraca z kierownictwem
  • Pozyskiwanie i rozwijanie istniejących relacji z klientami
  • Rozwijanie nowych szlaków handlowych oraz tras do i z Polski
  • Nadzorowanie procedur i działań związanych z obsługą posprzedażną

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży transportu morskiego lub lotniczego
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu nowego biznesu
  • Doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w negocjacjach
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Szansę na rozwój
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/682/03/2021/PK/78402

Business Development Manager, małopolskie