Logo Pracuj.pl

Brygadier - Monter z podstawą j. niemieckiego

Elektro Kohl Berlin GmbHO firmie

14 600
brutto / mies.
  • Berlin, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    poniedziałek / wtorek 06:30–16:30 , środa / czwartek 06:30-16:00 , piątek 06:30-12.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynacja pracami montażowymi na budowie
  • raportowanie do kierownictwa budowy
  • przeprowadzanie instruktażu dla pracowników
  • obieg dokumentów
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • montaż, podłączanie, okablowanie

Nasze wymagania

  • znajomość j. niemieckiego w zakresie słownictwa branżowego
  • wykształcenie profilowe (elektryk)
  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dokładność, rzetelność
  • dojazd do Niemiec we własnym zakresie

Mile widziane

  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku na terenie Niemiec

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej niemieckiej firmie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem ubezpieczeniowym i socjalnym.
  • bardzo dobre wynagrodzenie (od 3000 € ) płatne do 15 dnia miesiąca
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • teczkę z narzędziami, buty ochronne
  • gwarancję pracy na terenie Berlina i okolic
  • zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym (koszt: 270€ /miesiąc)

Czas pracy

  • praca jednozmianowa, poniedziałek-wtorek: 06:30 -16:30, środa-czwartek: 06:30-16:00 , piątek: 06:30 - 12.00 z dwoma 30 minutowymi przerwami, weekendy wolne

Elektro Kohl Berlin GmbH

Elektro Kohl Berlin GmbH to od 30 lat funkcjonująca firma odnosząca sukcesy wraz z licznymi stałymi klientami na terenie Berlina i okolic w branży elektrycznej i monatażowej. Permanentnie poszukujemy nowych specjalistów do uzupełnienia stale powiększającego się zespołu. Dołącz do nas jako kierownik budowy, inżynier elektryk, pomocnik lub jeśli szukasz praktyki w stabilnym zawodzie i zaplanuj sobie przyszłość w Berlinie. Zaaplikuj już dziś i rozpocznij pracę już jutro razem z nami.

Brygadier - Monter z podstawą j. niemieckiego, Berlin, Niemcy